Poczuj się jak na Jamajce

Nowe wakacyjne modele Distense powstały dla dziewczyn, które kochają lato i gorące karaibskie rytmy muzyki dancehall. Dla tych, które realizują swoje pasje, a strojem podkreślają pozytywne nastawienie do życia.

Krótka kamizelka Temperature z siateczką w kolorze militarnej zieleni umożliwia skomponowanie stylizacji na różne okazje. Możesz nosić ją puszczoną luźno na lekką koszulę lub sukienkę. Związana w talii dodaje seksaplilu, podnosi temperaturę, zwłaszcza jeśli odsłania trochę sportowego ciała. Bomberka w kolorach jamajskiej flagi nie pozostawia wątpliwości odnośnie źródła inspiracji. Do tego elementy złota, motywy zwierzęce i przepiękne kolorowe kwiaty. To wszystko przygotowaliśmy na wakacyjny relaks.

Wśród nowości nie mogło zabraknąć charakterystycznej dla Distense długiej bluzy z oryginalnym asymetrycznym kapturem pokrytym kwiatami i z mankietami, których długość możesz sama regulować. Czerwona, totalnie romantyczna, jeszcze dłuższa niż zazwyczaj bluza to kompletna stylizacja na wieczorne spotkania i imprezy w plenerze.

Twarzą tej gorącej kolekcji Distense jest polska królowa dancehallu Agnieszka Białoń, zwyciężczyni wielu zawodów dancehall queen, instruktorka tańca i miłośniczka Jamajki.

Autor zdjęć: Marek Fudała.

distense_kamizalka_damska

 distense_kamizelka_damska_

distense_bluza_damska_jamaica

distense_bluza_damska_jamaica3

DSCF1756-Edit

DSCF1857-Edit

distense_czerwona_bluza

Aktywność to pierwszy krok do szczęścia

Okazuje się, że do szczęścia wiele nie potrzeba. Odrobina śniegu, trochę aktywności na świeżym powietrzu i jest radość. W nowej kolekcji Distense znajdziesz mega kolorowe, różowe i żółte, bluzy Smiley Faces z miękkiej i cieplutkiej dzianiny z kapturem w wesołe mordki. Czerwona bluza Clouds stworzona została specjalnie dla ludków bujających w obłokach, a dla tych którzy lubią psocić – bluza Monkey. Dla dziewczyn kochających długie zimowe spacery, które chętnie wybiorą się na łyżwy na zamarznięty staw, mamy wełniane bluzy Sheep Meadow i Winter Garden. Zima z Distense zawsze spoko!

Zdjęcia: Kasia Wanat Distense_photo_net (4)
Distense_photo_net(8)
Distense_photo_net (5)
Distense_photo_net(6)
Distense_photo_net(10)
Distense_photo_net(11)
Distense_photo_net (1)
Distense_photo_net(7)
Distense_photo_net (2)

Zimowa promocja

banner_zimowa_promo_940x480
Promocja trwa do końca roku 2015. Składając zamówienie w sklepie distense.com wpisz hasło ZIMA, dostaniesz rabat 15%. Zniżka zostanie naliczona automatycznie przez system. Promocja nie obowiązuje przy zakupie produktów już przecenionych. Wysyłka na terenie Polski gratis. Wysyłka na terenie EU 40 zł. ZOBACZ CO W SKLEPIE
Pages:123»