Poczuj się jak na Jamajce

Nowe wakacyjne modele Distense powstały dla dziewczyn, które kochają lato i gorące karaibskie rytmy muzyki dancehall. Dla tych, które realizują swoje pasje, a strojem podkreślają pozytywne nastawienie do życia.

Krótka kamizelka Temperature z siateczką w kolorze militarnej zieleni umożliwia skomponowanie stylizacji na różne okazje. Możesz nosić ją puszczoną luźno na lekką koszulę lub sukienkę. Związana w talii dodaje seksaplilu, podnosi temperaturę, zwłaszcza jeśli odsłania trochę sportowego ciała. Bomberka w kolorach jamajskiej flagi nie pozostawia wątpliwości odnośnie źródła inspiracji. Do tego elementy złota, motywy zwierzęce i przepiękne kolorowe kwiaty. To wszystko przygotowaliśmy na wakacyjny relaks.

Wśród nowości nie mogło zabraknąć charakterystycznej dla Distense długiej bluzy z oryginalnym asymetrycznym kapturem pokrytym kwiatami i z mankietami, których długość możesz sama regulować. Czerwona, totalnie romantyczna, jeszcze dłuższa niż zazwyczaj bluza to kompletna stylizacja na wieczorne spotkania i imprezy w plenerze.

Twarzą tej gorącej kolekcji Distense jest polska królowa dancehallu Agnieszka Białoń, zwyciężczyni wielu zawodów dancehall queen, instruktorka tańca i miłośniczka Jamajki.

Autor zdjęć: Marek Fudała.

distense_kamizalka_damska

 distense_kamizelka_damska_

distense_bluza_damska_jamaica

distense_bluza_damska_jamaica3

DSCF1756-Edit

DSCF1857-Edit

distense_czerwona_bluza